Premier League

Manchester United – Chelsea, përplasja për Danny Rose

Manchester United nuk i ndahet Danny Rose. Gjatë merkatos që lamë pas emri i mbrojtësit të Tottenhamit ishte një ndër më të kërkuarit nga tekniku portugez Jose Mourinho. Bisedimet ishin konkrete, por palët nuk arritën të gjenin gjuhën e përbashkët. Sidoqoftë, drejtuesit e “Djajve të Kuq” nuk janë dorëzuar, pasi ashtu edhe sic raportojnë mediat britanike, gjatë merkatos dimërore United do të hidhet sërish në sulm për të siguruar shërbimet e 27-vjecarit. Arritja e marrëveshjes nuk duket edhe aq e thjeshtë pasi në ndjekje të Rose është edhe Chelsea. Diferencën pritet ta bëjë cmimi i ofruar nga secili klub për futbollistin në fjalë, por nuk mund të anashkalohet edhe dëshira e Rose.

Në janar Chelsea dhe Manchester United do të jenë përballë njëri-tjetrit në një tjetër betejë të ashpër, por jashtë fushës së blertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency