Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester United dëshiron Griezmann, gati oferta e “frikshme” për francezin

Antoine Griezmann mund të rikthehet në Premier League.

Sipas raportimeve të medieve angleze, Manchester United e pëlqen shumë sulmuesin francez, me këtë të fundit që nga ana e tij ka shprehur vazhdimisht dëshirën për të provuar aventura të reja.

Lexo edhe:

“Djajtë e Kuq” tashmë kanë nisur me disa negociata për të kuptuar disponueshmërinë e sulmuesit francez për një transferim në “Old Trafford”, duke propozuar një ofertë “monstruoze” prej 21 milionë eurosh në sezon, pothuajse trefishi i asaj që fiton aktualisht te Atletico Madrid.

Synimi i klubit anglez është të rikthehet në formë, duke vënë në qendër të projektit të ri sulmuesin e kombëtares franceze.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...