Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester United dëshiron Ramos, por duhet të paguajë plot 115 mln euro

Manchester United ka nisur punën për skuadrën e sezonit të ardhshëm.

“Djajtë e Kuq” nuk i ndahen “dyqanit” të tyre të preferuar as këtë merkato dhe sipas raportimeve të medieve britanike klubi i Man. UTD dëshiron afrimin e sulmuesit të Benficas, Gonçalo Ramos.

Lexo edhe: 

Megjithatë vlen të theksohet se klubi portugez nuk pranon një shifër më të ulët se 115 milionë euro për 21-vjeçarin, kontrata e të cilit me Benfican skadon në 2026-ën, dhe nëse do dojë afrimin e Ramos, United duhet të paguajë këtë shumë.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...