Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester United e do me patjetër Mount, gati oferta prej 60 milionë eurosh

Manchester United dëshiron që të përforcojë mesfushën, ndaj ka nisur nga puna për të kryer afrime të reja në skuadër.

Sipas raportimeve të medieve britanike, “Djajtë e Kuq” prej kohësh kanë shfaqur pëlqimin për Mason Mount të Chelsea-t.

Lexo edhe:

Madje, United janë të gatshëm të paguajnë menjëherë 60 milionë euro për mesfushorin, kontrata e të cilit skadon në vitin 2024.

Vetë 24-vjeçari nuk e ka pranuar ende propozimin e rinovimit me Chelsea-n, ndërsa së fundmi interes për të kanë shfaqur edhe Arsenal e Liverpool.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...