Premier League

Manchester United i ofron rinovimin brazilianit Pereira

Pavarësisht zërave të merkatos, e ardhmja e Andreas Pereira do të vazhdojë të jetë te Manchester United. Mesfushori i cili është pjesë e “Djajvë të Kuq” që nga viti 2014, me paraqitjen e tij ka bindur trajnerin Ole Gunnar Solskjær.

Kaq ka mjaftuar për të gjetur akordin me drejtuesit e klubit për rinovimin e kontratës deri në fund të vitit 2023. Pereira ka luajtur 15 ndeshje këtë sezon dhe ka shënuar edhe një gol, ndërsa gjatë javës së ardhshme pritet të firmosë kontratën e re.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency