Merkato

Manchester United këmbëngul për Fernandes, por Sporting nuk bën ulje

Manchester United vijon të këmbëngulë për të transferuar që në janar mesfushorin portugez Bruno Fernandes, ndërsa edhe vetë ky i fundit ka rritur presionin ndaj drejtuesve të klubit për të pranuar ofertën e “djajve të kuq”.

Aktualisht anglezët kanë ofruar 60 milionë euro, ndërsa drejtuesit e Sportingut të Lisbonës këmbëngulin për të të arkëtuar të paktën 80 dhe kanë grumbulluar futbollistin edhe për ndeshjen e klubit.

Në ditët në vijim pritet të ketë një takim mes palëve për të negociuar çmimin, por drejtuesit e Manchester United kanë nisur edhe bisedimet me Interin për uruguaianin Matias Vecino, që sigurisht është plani B, nëse dështojnë për Fernandes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency