Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester United kërkon “partner” për Casemiron, një francez është më i pëlqyeri

Manchester United kërkon që të ketë në skuadër mesfushorin Manu Kone.

22-vjeçari i Borussia Monchengladbach vlerësohet shumë nga “Djajtë e Kuq” dhe shihet si partneri perfekt për Casemiron.

Lexo edhe: 

Megjithatë për të siguruar shërbimet e francezit, Manchester United do duhet t’i paguajë klubit gjerman të paktën 30 milionë euro, aq sa vlerësohet momentalisht kartoni i mesfushorit.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...