Premier League

Manchester United kërkon rinovimin me Fellainin

Drejtuesit e Manchester United janë të kënaqur me rendimentin e futbollistit belg, Marouane Fellaini, dhe për këtë arsye dëshirojnë t’i ofrojnë një kontratë të re. 29-vjecari, i cili është aktivizuar rregullisht nga Mourinho, ka dhënë kontribut shumë të rëndësishëm sidomos në mungesë të Paul Pogba-së.

Kontrata e tij aktuale skadon verën e ardhshme, por shumë shpejt klubi anglez do t’i ofrojë një marrëveshje të re dyvjecare, me të drejtën e rinovimit edhe një sezon tjetër.

Nga një janari i ardhshëm Fellaini mund të nisë bisedimet me klube të tjera, por United nuk dëshiron që ta humbasë lojtarin. Gallatasaray por edhe ekipe të tjera kanë shfaqur me kohë interes për mesafushorin, që, nëse nuk arrin marrëveshjen për rinovimin brenda 2017-ës, me shumë mundësi do të largohet nga “Old Trafford”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency