FA Cup

Manchester United “makineri” perfekte, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave

Sukseset e Manchester United nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer, “djajtë e kuq” njohin vetëm fitore, teksa regjistruan edhe “simfoninë” e 8-të. Manchester United arriti të triumfojë me rezultatin 1-3 ndaj Arsenalit në Londër, në sfidën e vlefshme për FA Cup, ku edhe u kualifikua për në fazën e 1/8-ave.

Në “Emirates Stadium”, të besuarit e Solskjaer gjetën dy gola me kundërsulm, fillimisht me Alexis Sanchez dhe më pas me Jese Lingard.

Arsenali rihapi takimin me golin e shënuar nga sulmuesi kryesor Aubameyang, por në minutën e 82-të ishte francezi Martial, ai që vulosi suksesin dhe kualifikimin e Manchester Unitedit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency