Premier League

Manchester United merr fitoren e 4-t rresht, Aston Villa drejt rënies!

Manchester United nuk i ndahet Chelsea-t dhe Leicester-it dhe tashmë e sheh veten vetëm -1 pikë nga vendin i 4-t që mbahet nga dhelpërat. Në javën e 34-t “Djatë e Kuq” morën fitoren e 4-t rresht me 3 gola diferencë në kampionat pasi triumfuan 0-3 në Villa Park ndaj Aston Villas. Për të fundosur akoma edhe më shumë Villan në renditje menduan tre lojtarët më në formë për United për momentin. Bruno Fernandes që kthehu në gol një 11-metërsh të fituar nga vetë ai. Greenëood që në minutën e 5-të shtesë të pjesës së parë i çoi shifrat në 0-2 dhe dhe Paul Pogba që në pjesën e dytë me golin e tij vulosi suksesin e Manchester United, që me këtë fitore u ngjit në kuotën e 58 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency