FA Cup

Vendos Ighalo, Manchester United mposht Derbyn dhe kalon në çerekfinale

Manchester United është skuadra e fundit çerekfinaliste e FA Cup në Angli, pasi ia doli të triumfojë me rezultatin e thellë 0-3 në transfertën ndaj Derby Countit, ku gjeti përballë edhe ish sulmuesin Wayne Rooney.

Të besuarit e Ole Gunnar Solskjaer nuk e vunë aspak në dyshim fitoren, teksa fillimisht ishte Luke Shaw që zhbllokoi rezultatin dhe më pas erdhi radha e blerjes së dimrit, sulmuesit Ighalo, që të shënonte dy herë dhe të vuloste suksesin.

Në çerekfinale “djajtë e kuq” do të përballen me Norwichin, që eliminoi Tottenhamin më herët, ndërsa çerekfinalet e tjera janë Sheffield Utd. – Arsenal, Newcastle – Man. City dhe Leicester Chelsea.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency