Premier League

Manchester United në superformë, Bruno Fernandes shënon dy herë në fitoren ndaj Brighton!

Vijon momenti pozitiv për Manchester United që regjistroi fitoren e 3-të rresht mes kampionatit dhe FA Cup duke e ngushtuar përkohësisht në -2 pikë diferencën me Chelsea-n e vendit të 4-t. Djajtë e Kuq triumfuan me rezultatin 0-3 në transfertën ndaj Brighton duke u ngjitur në kuotën e 52 pikëve dhe duke mbajtur gjallë shpresat për një vend në Champions League sezonin e ardhshëm. Greenwood me një gol dhe një asist dhe Bruno Fernandes me një dygolësh ishin heronjtë e Manchester United në këtë transfertë delikate.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency