Premier League

Manchester United zyrtarizon blerjen e Jadon Sanchos

“Kjo është shtëpia e tij. Ky është vendi që i përket”. Ky është mesazhi me të cilin Manchester United ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit anglez, Jadon Sancho, nga Borussia e Dortmundit. Lojtari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare, pra me kohëzgjatje deri më 30 qershor 2026, ndërsa operacioni, sipas mediave britanike, do t’u kushtojë “Djajve të Kuq” 73 milionë stërlina (mbi 85 milionë euro).

“Gjithmonë do t’i jem mirënjohës Borussias së Dortmundit, që më dha mundësinë për të luajtur në ekipin e pare,” – ishin fjalët e para të lojtarit për faqen e klubit anglez. – “Kjo është një ëndërr e realizuar dhe mezi pres të luaj në Premier League. Manchester United është një ekip i ri dhe emocionues dhe unë e di se, së bashku, ne mund të bëjmë diçka të veçantë për të arritur sukseset që meritojnë tifozët.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency