Futboll

Mancini debuton me fitore, Balotelli rikthehet me gol

Roberto Mancini ka debutuar me gol në stolin e Italisë, teksa ka mposhtur me rezultatin 2-1 Arabinë Saudite, në një miqësore të zhvilluar në Zvicër.

Ka qenë pikërisht Mario Balotelli, një futbollist i rikthyer në kombëtare nga Mancio, ai që hapi serinë e golave në minutën e 22-të. Më pas në të 69-ën ishte Andrea Belotti, që dyfishoi shifrat, ndërsa dy minuta më pas Arabia rihapi takimin.

Kjo ishte një ndeshje mjaft e mirë për Italinë, që u duk e rinovuar dhe me dëshirë për të bërë mirë. Kujtojmë që fitorja e fundit e Italisë ishte ajo në ‘Loro Boriçi’ ndaj Shqipërisë, me rezultatin 0-1, falë golit të Candrevës, në tetorin e vitit të kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency