Futboll

Mancini grumbullon 29 lojtarë për eliminatoret, jashtë Balotelli e Belotti

Roberto Mancini ka publikuar listën e futbollistëve që ka kërkuar të ketë në dispozicion për dy sfidat e para të eliminatoreve të Euro 2020, përballë Finlandës dhe Lichtenshtainit.

Tekniku i “të kaltërve”, ka grumbulluar plot 29 futbollistë, ku bie në sy ftesa për Fabio Quagliarellën, i cili pavarësisht 38 viteve mbi supe, po sfidon Cristiano Ronaldon për rolin e kryegolshënuesit të kampionatit.

Gjithashtu nuk mungojnë në listë Zaniolo, i cili po bën shumë mirë me Romën, por edhe Moise Kean, i cili ka luajtur shumë pak te Juve, por ka bindur në minutat që ka pasur.

Ndërkohë Mancio ka lënë sërish jashtë Belottin dhe Mario Balotellin, të cilët kohët e fundit kanë treguar një gjendje mjaft të mirë sportive, duke shënuar gola në skuadrat respektive.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency