Futboll

Mancini: Italia synon triumfin në kampionatin Europian 2020

Italia mbylli në mënyrë perfekte fushatën e eliminatoreve të Europianit 2020, duke fituar të 10 takimet në grup dhe duke grumbulluar të 30 pikët e mundshme, ndërsa trajneri Roberto Mancini pati luksin të provojë më shumë se 30 futbollistë.

Nga Rijadi, ku është për të ndjekur Superkupën e Italisë mes Juventusit dhe Lazios, tekniku i “axurrëve” deklaroi se është i kënaqur me grupin që ka formuar dhe shtoi se verën e ardhshme kombëtarja do të kërkojë kurorën europiane.

“Ne jemi Italia dhe do të luajmë për të fituar,. Kemi bërë një fushatë eliminatoresh mjaft të mirë, pasi përveçse fituam gjithçka, patëm mundësi të krijojmë një bosht solid me futbollistë të rinj, por edhe ekspertë. Thuajse 90% të emrave që do jenë në Europian, i kam vendosur, por deri në qershor do të ketë ndonjë lëvizje të vogël. Kam shumë besim te grupi dhe them se mund t’ia dalim”, deklaroi tekniku i Italisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency