Merkato

Mandi refuzon rinovimin me Betis, Conte e pret te Interi

Mbrojtësi 29-vjeçar algjerian Aissa Mandi është në skadencë kontrate me Real Betis në Spanjë dhe ka refuzuar të gjithë ofertat e andaluzianëve për të zgjatur bashkëpunimin, pasi dëshiron të largohet në fund të sezonit.

Mediat spanjolle raportojnë se pas refuzimit të Mandi fshihet Interi, që ka avancuar bisedimet me mbrojtësin algjerian dhe madje ka firmosur edhe një para-kontratë për ta transferuar në fund të sezonit me parametra zero.

Aissa Mandi është rritur te francezët e Reims, me të cilët debutoi në futbollin profesionist në vitin 2010 dhe qëndroi deri më 2016-ën, ndërsa më pas u transferua te andaluzianët e Betis, ku ka luajtur 167 ndeshje dhe ka shënuar 8 gola.

Algjeriani 29-vjeçar njihet si një futbollist polivalent, që mund të bëjë fare mirë të gjithë rolet e prapavijës dhe shihet nga Conte si futbollisti ideal për të luajtur në mbrojtjen me tre që aplikon trajneri zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency