Serie A

Mandragora goditja e Juves për mesfushën

Duke parë problemet e shumta në mesfushë, sidomos nga dëmtimet e shpeshta, te Juventusi po mendojnë për një goditje në merkaton e janarit për këtë repart por që nuk do të ketë kosto. Bëhet fjalë për Rolando Mandragorën që është në pronësi të bardhezinjëve por i huazuar këtë sezon te Crotone ku po shkëlqen me paraqitjet e tij. Marotta mendon ta kthejë te Juventusi 6 muaj para kohe ndërsa Allegri do t’i japë disa mundësi në formacion pasi skuadra po lufton në tre fronte, kampionat, kupë dhe Champions league.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency