Merkato

Mandzukic pranë rikthimit në Serie A, zbulohet e ardhmja e kroatit!

Mario Mandzukic është ende pa skuadër. Që nga data 5 korrik kur mbylli kontratën me katariotët e Al Duhail, bomberi kroat është një lojtar i lirë në treg që tundon shumë skuadra. Gjatë verës ishte shumë pranë transferimit në Rusi te Fenerbahce por u diskutua edhe për një kalim në Rusi te Lokomotiva e Moskës, megjithatë asgjë nuk u konkretizua dhe Mandzukic vazhdon të jetë një futbollist pa kontratë. Sëfundmi po flitet gjithnjë e më tepër për një rikthim të kroatit në Itali, pasi Mandzukic kërkohet me ngulm nga Bologna e Sinisa Mihajlovic. Trajneri serb është i gatshëm t’i dorëzojë çelësat e sulmit të skuadrës së tij dhe Mandzukic mund të pranojë ofertën pasi te Bologna mund të gjejë shumë mirë veten. Ditët e ardhshme mund të jenë ato të duhurat që palët të ulen në tavolinë për të nënshkruar kontratën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency