Merkato

Mangala lihet i lirë, pritet rikthimi te skuadra ku shkëlqeu

Eliaquim Mangala do të largohet përfundimisht nga Manchester City këtë verë. Mbrojtësi 28-vjeçar nuk ka qenë asnjëherë në planet e Guardiolës dhe më së shumti është huazuar ndërsa tashmë klubi ka vendosur ta largojë edhe falas, pavarësisht se ka një vit kontratë të mbetur.

Lojtari francez nuk u grumbullua me skuadrën për turin në Azi dhe ka nisur bisedimet për aventurën e ardhshme, ku ka oferta nga Turqia, Kina dhe Portugalia. Porto është opsioni më i mundshëm pasi është ekipi nga ku erdhi te Manchester City dhe ku ka dhënë më të mirën në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency