Eredivisie

“Manita” e Feyenoord, fitojnë edhe AZ dhe Utrecht!

Në Holandë e diela ishte dita e skuadrave vendase. Feyenoord dhuroi spektakël në takimin ndaj Willem 2 duke fituar në De Kuip me rezultatin e thellë 5-0. Një sukses i rëndësishëm ky për skuadrën e Dick Advocaat që e mbajti Feyenoord në vendin e 5-të tashmë në kuotën e 41 pikëve, 6 më pak se PSV-ja e vendit të dytë që ka zhvilluar një ndeshje më shumë. Toornstra hapi serinë e golave në fundin e pjesës së parë, ndërkohë që Linssen, Sinisterra, kapiteni Berghuis me penallti dhe Kokcu vulosën suksesin e thellë 5-0 të Feyenoord. Bëri detyrën edhe AZ Alkmaar që mposhti 3-1 në shtëpi Heerenveen me gola të Stengs, Koopmeiners dhe islandezit Gudmundson. Me të njëjtat shifra 3-1 Utrecht fitoi ndaj Venlos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency