Gossip

“Manita” e Simeones, vjen në jetë vajza Valentina

Trajneri argjentinas, Diego Pablo Simeone është bërë baba për herë të pestë, kësaj radhe të një vajze të quajtur Valentina. “Welcome Valentina”, ka shkruar 48-vjeçari në llogarinë personale në “Twitter”, teksa shihet duke e mbajtur në duar “princeshën”.

Valentina është fëmija i parë i Simeones me të dashurën Carla Pereyra, me të cilin është njohur para tre vitesh.

Me ish-bashkëshorten Carolina Baldini, trajneri i Atletico Madridit ka edhe katër fëmijë të tjerë: Giovanni Simeonen, Gianluca Simeonen, Giuliano Simeonen dhe Francesca Simeonen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency