Merkato

Maradona do Tevez te Gimansia La Plata

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh sesi do të përfundojë gjysmëfinalja e Copa Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors për t’u hedhur në sulm për Tevez. Nëse Boca do të eliminohet atëherë drejtuesit e Gimanasias do të bëjnë tentativën finale për të transferuar Apashin  në skuadrën e tyre. Tevez ka kontratë deri në dhjetor me klubin nga Bombonera, por pavarsisht se është 35 vjeç Maradona beson shumë tek ish-sulmuesi i Juventusit, pasi kanë punuar sëbashku edhe në kombëtaren argjentinase.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency