Futboll

Maradona jep dorëheqjen nga Gimnasia La Plata, shkak bëhet presidenti!

Diego Armando Maradona largohet zyrtarisht nga stoli i Gimnasia La Plata. Ai që ka bërë publik lajmin është presidenti i klubit argjentinas Gabriel Pellegrino, i cili ishte edhe motivi i dorëheqjes së Maradonës. Ishte vetë Pellegrino ai që mori Maradonën në stolin e Gimanasia La Platas 3 muaj më parë, por vendimi i tij për të mos kandiduar në zgjedhjet e ardhshme për president të klubit kanë bërë që El Pibe D’Oro të zgjedhë largimin nga drejtimi i skuadrës.”Nëse nuk qëndron presidenti do largohem”, ishte shprehur Maradona ditë më parë dhe mesa duket e ka mbajtur fjalën. Në stolin e Gimnasia La Platas ai ul në 8 ndeshje duke regjistruar 3 fitore dhe 5 humbje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency