My Video

Maradona nuk përmbahet, çfarë kërcimi në dhomat e zhveshjes për fitoren e parë (pamjet)

Vjen më në fund fitorja e parë e Gimnasias, nën drejtimin e Diego Armando Maradonës. Pas 7 humbjeve radhazi, 3 me El Pide de Oron trajner, skuadra e provincës së Buneos Airesit, La Plata, iu imponua me rezultatin 4-2 Godoy Cruz.

Maradona u prit si hero nga tifozët kundërshtar, të cilët i kishin dedikuar edhe një banderolë (figura e tij shfaqej në krah të Messit dhe Papës me mbishkrimin: heronjtë kombëtare), ndërsa në përfundim të sfidës e festoi fitoren me një kërcim të veçantë në dhomat e zhveshjes.

Qoftë ky suksesi i parë, pasi Maradona premton spektakël javë pas jave me mënyrën e festimit!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency