Kategoria Superiore

Marantas: Mund të kishim fituar, duam edhe 7 pikë deri në dhjetor

Trajneri i Luftëtarit Jorgos Marantas u shfaq i zhgënjyer pas takimit me Teutën, pasi pranoi se donte fitoren për mënyrën sesi erdhi loja, ndërsa për emisionin “Gol pas Goli” deklaroi se pret edhe rreth 7 pikë deri në dhjetor.

I kënaqur me barazimin?
Kështu siç shkoi ndeshja dhe me aksionin e fundit që humbëm me Dushkajn, ishim pranë fitores, por po luanim me një ekip që ishte i fortë. Luajtëm drejtpërdrejt dhe duhet ta pranojmë këtë pikë.

Sa pikë mendoni se ju duhen deri në fund të këtij viti, për të qenë në garë për të shpëtuar?
Na duhen dhe të paktën 7 pikë që të arrijmë qëllimet tona. Nuk dua të ngre shumë pritshmëritë. Deri në fund të dhjetorit na duhen të paktën këto pikë, që të bëhet dhe një merkato e mirë dhe të arrijë të kalojë disa ekipe që të qëndrojë. Kush do që të jetë trajner duhen përforcime në këtë ndeshje, s’ka rëndësi kush do jetë trajner. Ekipi është i tifozerisë dhe i falënderoj që ishin të pranishëm. Dua të ketë respekt për këtë ekip historik se ky ekip i ka dhënë shumë futbollit shqiptar. Të ketë më shumë respekt, nuk flas për arbitrat. Por, dua ti jap nderime arbitrit se ishte i zgjuar ka bërë dhe një meritë se i dha topin Teutës që ta luante topin shpejt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency