Kombëtare

Marash Kumbulla: Unë kapiten i Shqipërisë? E kam ëndërr…

Marash Kumbulla ishte protagonist në një rubrikë në fazën zyrtare të Hellas Veronas në Instagram, ku iu përgjigj pyetjeve të shumta në lidhje me sezonin fantasti që po zhvillonte me skuadrën e Serisë A.

“E kam kaluar karantinën me familjen time. Shpresoj të shoh së shpejti miqtë e mi. Para këtij sezoni kam punuar shumë dhe stërvitem sa më shumë që të jetë e mundur. Të gjithë besuan tek unë, trajneri, drejtori dhe presidenti, dhe më dhanë mundësinë të debutoja në Serinë A. Kur bëra debutimin tim, kuptova që mund të isha i rëndësishëm për ekipin.”

Rezultatet e këtij viti: Kemi punuar shumë gjatë fazës përgatitore dhe rezultatet u panë. Jam rritur shumë si fizikisht ashtu edhe mendërisht.

Grupi këtë sezon: Rezultatet janë për shkak të grupit. Ka shumë të rinj, por edhe futbollistë më me përvojë, që na ndihmojnë shumë. Të ardhurit janë integruar shumë mirë me grupin vitin e kaluar dhe kjo na ka lejuar të marrim rezultate të mira.

Dëmtimi i Danzit: Më vjen keq për situatën e tij. Ai ka shumë talent, por për fat të keq, për shkak të dëmtimit, nuk ishte në gjendje ta tregonte. Jam i bindur që, duke e kapërcyer këtë lëndim, do të tregojë se sa vlen.

Kapiten në ekipin kombëtar:  Shpresoj t’ia arrij, do të ishte një ëndërr tjetër e bërë realitet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency