Futboll

Marcelo i premton besnikëri Realit dhe qetëson tifozët për El Clasicon

Përgjigje me gol. Marcelo largoi zërat e merkatos me një finalizim shumë të bukur ndaj Viktoria Plzen në Champions League për t’u treguar të gjithëve se ai është i lumtur te Reali i Madridit dhe nuk e mendon aspak largimin edhe pse mediat e lidhin të ardhmen e tij me një transferim të mundshëm te Juventusi. Në një intervistë pas sfidës ndaj skuadrës çeke, mbrojtësi brazilian kishte një mesazh edhe për gazetarët.

“Është e vështirë kur nuk fitoni, por ju flisni për një krizë, sepse doni ta lëndoni këtë skuadër, të gjithë ju, gazetarët, përpiqeni të na lëndoni. Ndoshta kjo vjen nga zilia, sepse nuk dini të luani futboll”.

Më pas Marcelo i doli në mbrojtje Julen Lopeteguit, duke shmangur kritikat për trajnerin e Los Blancos.

“Sipas mendimit tim, ai është duke bërë një punë fantastike”.

Pavarsisht se mori një goditje në sfidën ndaj Plzen, braziliani ka qetësuar të gjithë ambientin madrilen duke theksuar se në El Clasicon e kësaj fundjave do të jetë.

“Ndihem mirë tani, kam marrë një goditje gjatë lojës, por gjyqtarët duhet t’i shohin këto gjëra”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency