Formula 1

Marchionne: Ferrari është ok, në Malajzi mund të fitonim

Dy garat e fundit të Formula 1, nuk kanë rezultuar aspak positive për Ferrarin me Vettel e Raikonnen duhet ti fshinë sa më shpejtë nga memoria. Tashmë shanset për të fituar titullin kampion si për pilotë ashtu edhe për konstruktorë janë pakësuar ndjeshëm për kokëkuqen sepse diferenca në klasifikim me Mercedes dhe Hamilton është thelluar shumë.

Paraqitja e Vettel në Sepang, me 4-herë kampionin e Botës që edhe pse e nisi garën nga vendi I fundit, arriti të pozicionohej I 4-ti ka entuziasmuar, presidentin e Ferrarit, Sergio Marchionne, i cili është i bindur për potencialin e makinës.

“ Pavarsisht problemeve në garën e fundit  treguam se kemi një makinë të mirë dhe një skuadër të re dhe jam i sigurtë se e ardhmja është në anën tonë”, deklaroi Sergio Marchionne i sigurt se Ferrari do të rikthehet te suksesi, duke filluar që nga gara e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency