Merkato

Marcos Rojo drejt Fenerbahces që në janar

Marcos Rojo është gati të largohet nga Manchester United që gjatë merkatos së janarit, pasi nuk po gjen hapësira në formacionin e trajnerit Ole Gunnar Solskjær. Milani dhe Roma kanë shfaqur interes për 29-vjeçarin, por e ardhmja e tij mund të jetë në Turqi.

Futbollisti mund të ndryshojë ambient menjëherë pas hapjes së merkatos së janarit, duke u transferuar me shumë mundësi te Fenerbahce, që vazhdon të insistojë për shërbimet e tij. Argjentinasi mund të kalojë te ekipi i drejtuar nga Ersun Yanal në formë huazimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency