Merkato

Marcus Thuram, në gjurmët e të atit, kërkohet nga Juventusi!

Emri më i ri në listën e objektivave të merkatos së verës të Juventus është Marcus Thuram. Francezi, i cili luan sezonin e tij të parë në Bundesligë ka shkëlqyer me fanellën e Borussia Monchengladbach duke shënuar 10 gola në 29 sfida. 22-vjeçari u ble për 9 milionë euro një vit më parë nga Guingamp, ndërsa tashmë kartoni i tij vlen të paktën dyfish. Sipas mediave italiane, Marcus mund të ndjekë hapat e babait të tij Lilian Thuram, duke veshur fanellën e Juventusit. Klubi nga Torino ka gati ofertën e parë për të bindur Gladbach dhe ofron 20 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency