Merkato

Marcus Thuram prioritet i Tottenham për sulmin!

Aktualisht është i angazhuar me Francën në Euro 2020, por së shpejti Marcus Thuram do të duhet të vendosë se ku do të jetë e ardhmja e tij. Duket se djali i legjendës, Lilian Thuram ka vendosur të largohet nga Borussia Monchengladbach dhe sipas shtypit francez ai është kthyer në prioritet për Tottenham, me të cilët ai tashmë ka hyrë në negociata. Sulmuesi 23-vjeçar ende ka edhe 2 vite të mbetura në kontratë me klubin gjerman dhe ka një klauzolë që mund ta lirojë atë për 30 milion euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency