Femrat

Mario Balotelli, 29 vjeç: Nuk më ndryshon plakja

Mario Balotelli feston sot 29-vjetorin e lindjes. Sulmuesi italian ka uruar veten nëpërmjet aplikacionit “Faceapp”, që të tregon se si do të jesh kur të plakesh. “Shumë urime vetes time. Plakja nuk më ndryshon,” shkruan ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t, Nices dhe Olimpique Marseille, që ende nuk ka gjetur një skudër për sezonin e ri, poshtë fotos ku shfaqet me rrudha dhe thinja.

Balotelli ka marrë një ofertë joshëse nga Flamengo në Brazil, por prioriteti i tij është të luaj në Itali.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency