Gossip

Mario Suarez rikthehet në La Liga, fansat gëzohen për Malena Costën!

Tifozët e futbollit spanjoll mund ti kthejnë sërish sytë nga bukuroshja 29-vjeçare Malena Costa e cila është bashkëshortja e futbollistit Mario Suarez. Pas një sezoni në Kinë, mesfushori është rikthyer në Spanjë për të mbajtur veshur fanellën e Rayo Vallecanos. Në këtë mënyrë modelja seksi Malena Costa tashmë mund të bëjë sërish për vete Madridin me praninë e saj në stadiume. Pas rikthimit të bashkëshortit të saj në La Liga për të bërë të lumtur të gjithë fansat e saj Malena e cila ka edhe dy fëmijë me Mario Suarez, një vajzë dhe një djalë, ka publikuar një foto deri diku nudo e cila ka arritur menjëherë shifrën e 20 mijë pëlqimeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency