Bundesliga

Marmoush bind Stuttgartin, por për të ardhmen vendos Wolfsburg

Dëmtimet e sulmuesve Sasa Kalajdzic dhe Mohamed Sankoh komplikuan jo pak punën e Stuttgartit në këtë fillim sezoni dhe trajneri Pellegrino Matarazzo u detyrua t’i besojë udhëheqjen e repartit egjiptianit Omar Marmoush, i cili ka ardhur në huazim nga Wolfsburgu.

Drejtori Sportiv i Stuttgartit, Mislimtat u shpreh se të gjithë janë të kënaqur me cilësitë dhe angazhimin e 22-vjeçarit që shënoi gol në debutimin ndaj Eintracht Frankfurt, por pranoi se për të ardhmen e sulmuesit do të vendosë klubi i Wolfsburgut, që ka edhe pronësinë e kartonit.

“Ai fiton shumë dyluftime, lëviz mirë dhe ka nuhatje për gol, por për të ardhmen vendos Wolfsburgu, që ka pronësinë e kartonit. Ne e kemi marrë në huazim të thjeshtë dhe nuk mjafton vetëm vullneti ynë, për ta blerë plotësisht”, deklaroi Mislimtat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency