Serie A

Marotta krah Contes për Eriksenin: Do të luajë nëse e sheh të arsyeshme trajneri

E ardhmja e Christian Eriksenit mbetet çështje e hapur në shtëpinë e Interit. Beppe Marotta, i pyetur me situatën e danezit, shpjegoi:

“Ne kurrë nuk duhet të ndalojmë një lojtar që kërkon të transferohet. Eriksen po sillet si profesionist, ne duhet të bëjmë vlerësimet e duhura. Tani ai është në dispozicion të Conte dhe ajo që po bën trajneri është në interes të klubit dhe lojtarit. Për momentin, nuk na ka ardhur asnjë kërkesë e veçantë nga lojtari, por, në momentin e duhur, ne do të duhet të shfrytëzojmë kombinimet e duhura”.

Lojtari lufton për të gjetur hapësirë ​​në formacionin e Contes dhe vazhdon të dërgojë mesazhe të forta dhe të qarta në klub para dritës së radhës së merkatos.

“Dje Conte u përgjigj në mënyrë shteruese. Trajneri duhet ta aktivizojë kur dhe nëse e konsideron të përshtatshme”. Fjalë që duken se e nxitin më shumë drejt lamtumirës futbollistin danez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency