Serie A

Marotta mendon përtej Juves: Dua të jem pjesë e një tjetër klubi të madh

Një ditë pas komunikimit të largimit të tij të menjëhershëm nga Juventusi, Beppe Marotta rikthehet të flasë për të ardhmen e tij e cila do të jetë larg klubit bardhezi, por jo larg futbollit. Në një intervistë Marotta ka përjashtuar çdo hipotezë për të marrë një post drejtuesi në Federatën Italiane të Futbollit, por ndërkohë ka lënë të hapur mundësinë për t’iu bashkuar një klubi të madh. “ Punoj prej 40 vitesh pa u ndalur asnjëherë, kjo është hera e parë që ndalem në aktivitet e sipër, sezonin e ardhshëm do të dëshiroja të prezantohesha në drejtimin e një tjetër skuadra të madhe”, deklaroi ish drejtori i përgjithshëm i Juves. Në Itali flitet për Napolin, Interin dhe Romën por ndoshta e ardhmja e Marottës mund të jetë edhe larg Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency