Serie A

Marotta shtyn vendimin për të ardhmen e Icardit dhe konfirmon Spallettin!

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta në një intervistë për Rai Sport, ka shtyrë çdo vendim lidhur me të ardhmen e Mauro Icardit për në fund të sezonit: “Vlerësimet do të bëhen në momentin e duhur, për ne është një lojtar i rëndësishëm por përcaktuese do të jetë edhe dëshira e tij”, theksoi Marotta, i cili më pas u ndal të fliste edhe për trajnerin aktual të zikaltërve Luciano Spalletti: “ Është e drejtë që t’i japim besim Spallettit,  ka krijuar një strukturë në skuadër, zërat për Conten lindin nga fakti që ai është një trajner fitues dhe është në merkato, por Spalletti ka edhe dy vite kontratë me Interin”, deklaroi administratori i deleguar. Por edhe pse Marotta konfirmoi edhe njëherë tjetër Spallettin, mediat italiane janë të bindura se në fund të sezonit trajneri i ri klubit zikaltër do të jetë pikërisht Antonio Conte.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency