Serie A

Marotta: “Tiki Taka”-n nuk e shoh, mjaft pyetët për të njëjtat gjëra

Giuseppe Marotta ka vendosur të mos flasë më publikisht për çështjen Icardi, për sa kohë që palët po negociojnë për arritjen e në marrëveshjeje që do të rikthente sulmuesin nën urdhrat e Spallettit.

Në dalje nga një mbledhje e Ligës, Administratori i Deleguar i klubit zikaltër është pyetur në lidhje me deklaratat e Wanda Narës në emisionin “Tiki Taka”, ku tha se Icardi dëshiron të mbetet pjesë e Interit.

“Nuk e shohim “Tiki Takën”. Është shumë vonë dhe atëherë kemi fjetur, pasi e nisim ditën e punës që në orën 7 të mëngjesit. Mjaft më pyetët për të njëjtat gjëra gjithmonë. Kur të kemi të reja, do t’i mësoni patjetër”, tha Marotta për gazetarët.

Kjo linjë e Administratorit, vjen vetëm 24 orë pasi edhe Luciano Spalletti refuzoi të flasë për Icardin, duke konfirmuar zërat se klubi zikaltër ka vendosur të mos komentojë në publik, çështjen më të “nxehtë” të momentit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency