Ligue 1

Marquinhos drejt rinovimit me PSG

Marquinhos është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Paris Saint Germain dhe jo më kot klubi ka kthyer mbrapsht çdo tentativë të ekipeve të mëdha për brazilianin. 25-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe drejtuesit duan t’i paraprijnë që tani çdo situate që mund ta çonte lojtarin me vetëm 2 vite kontratë ndaj dhe kanë nisur bisedimet për rinovimin deri në vitin 2024. Raportet e mbrojtësit brazilian me trajnerin dhe drejtuesit janë shumë të mira ndaj dhe firma në kontratën e re do të jetë vetëm çështje kohe.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency