Ligue 1

Marquinhos “i vë vulën” të ardhmes së tij

Mbrojtësi brazilian, Marquinhos, nuk lë shumë vend për diskutim rreth të ardhmes së tij. 25-vjeçari, si në çdo dritare merkatoje, përflitet si objektiv i skuadrave të mëdha, sikurse është Juventusit, por ai nuk e sheh të ardhmen në Torino.

“Ju gazetarët dini gjithmonë më shumë se unë për të ardhmen time. Nuk e di se nga kanë dalë këto fjalë, por unë sezonin e ardhshëm do të luaj sërish këtu, te Parisi. Është 100% e sigurt që do të qëndroj.”

Marquinhos është pjesë e PSG-së që nga viti 2013 dhe në 6 sezone me parizienët ka luajtur 160 ndeshje në kampionat, duke shënuar 11 gola.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency