BKT Superliga

“Marrëveshje me një prej talenteve më të mëdhenj në Shqipëri”, Llapi prezanton ish-lojtarin e Tiranës

Andri Stafa ka lënë Shqipërinë dhe sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e klubit së elitës kosovare, Llapi.

Talenti i dalë nga shkolla e Tiranës do të provojë një aventurë të re, teksa duke mos gjetur hapësira në organikën e trajnerit Orges Shehi (sezonin e kaluar ishte në huazim te Burreli në Kategorinë e Parë) ka pranuar ofertën e Llapit.

Këta të fundit, nëpërmjet faqes së tyre zyrtare në rrjetet sociale e kanë prezantuar 20-vjeçarin me shumë bujë, duke theksuar se kanë arritur marrëveshjen me një prej talentëve më të mëdhenj në Shqipëri.

Njoftimi i klubit të Llapit:

Eventet Sportive në SuperSport

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency