Futboll

Marrëzia e Jovicit, 6 muaj burg për sulmuesin e Realit

Për dashurinë, dihet, njerëzit kanë bërë marrëzira, por veprimi i ndërmarrë nga sulmuesi serb i Real Madridit, Luka Jovic, mund t’i kushtojë shumë shtrenjtë. Një arratisje dashurie për të cilën ai tani rrezikon një dënim me gjashtë muaj burg nga autoritetet serbe.

Ish-sulmuesi i Benficas dhe Eintracht Frankfurtit, dyshohet se shkeli regjimin e karantinës për të udhëtuar në Serbi dhe për të marrë pjesë në ditëlindjen e së dashurës së tij. Për shkeljen e vetizolimit, prokurori ka kërkuar gjashtë muaj burg.

Një histori që vjen në një periudhë të vështirë që lojtari po kalon në fushën e gjelbër, pikërisht pas “nokautit” që “Los Blancos” pësuan në La Liga ndaj Cadizit dhe në Champions përballë Shakhtar Donetskut, brenda në “Alfredo di Stéfano Stadium”, për më tepër, para “El Clasicos”, ku duhet të përballojnë Barcelonën me Lionel Messin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency