Ligue 1

Marseille me trajner të ri, firmos portugezi i njohur!

Pas Olympique Lyon që i besoi brazilianit Sylvinho edhe Olympique Marseille ka zyrtarizuar emrin e trajnerit të ri. Vendin e të larguarit Rudi Garcia te OM e ka marrë portugezi i njohur Andre Villas-Boas. Ish trajneri i Portos dhe Chelsea-t ka firmosur për 2 vite me klubin francez. Drejtuesit e Marseille besojnë se me Villas-Boas skuadra do të rikthehet në Champions League dhe pse jo të luftojë për titullin kampion, pasi edhe në merkato priten blerje të rëndësishme. Luzitani Villas-Boas edhe pse është vetëm 41-vjeç ka një karrierë të pasur si trajner pasi që nga viti 2009 ka drejtuar me rradhë Academica Coimbran dhe Porton në Portugali, Chelsean dhe Tottenham në Angli, Zenitin në Rusi dhe Shanghai Sipg në Kinë, ndërsa tashmë portugezi është gati për aventurën te Marseille.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency