Ligue 1

Marseille nuk dorëzohet për Championsin, mposht thellë Lillen

Olimpique Marseille nuk dorëzohet në garën për vendin e 3-të. Në “Orange Arena” ekipi i Rudi Garcias triumfoi me lehtësi ndaj Lille me rezultatin 5-1 në një ndeshje që nuk pati histori dhe që u zgjidh që në pjesën e parë nga dyshja e sulmit Thauvin dhe Mitroglou.

Francezi shënoi dy herë në 30 minutat e para, fillimisht në të 12-tën, ndërsa më pas nga pika e bardhë. Ndërkohë që përpara pushimit ishte Mitroglou që realizoi dhe ai dygolëshin e tij. Në të 35-tën greku realizoi pas një goditje me kokë, ndërsa në të 38-tën me një goditje gjysmë-gërshërë mposhti për herë të 4-t portierin e Lile.

Finalizimi i Benzias thjesht sa shërbeu për statistikë për Lille në pjesën e dytë, ndërsa rezultati përfundimtar u vulos nga Ocampos që shënoi golin e 5-1 duke bërë që Marsejë të barazojë me pikë Lionin në klasifikim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency