Ligue 1

Marseille rikthehet te fitorja, e nderon Benedetto!

Olympique Marseille rikthehet menjëherë të fitorja në Ligue 1 dhe blindon vendin e 2-të. Skuadra e Andre Villas-Boas fitoi 2-3 me përmbysje në transfertën ndaj  Nimes dhe të gjitha meritat shkojnë për sulmuesin argjentinas Dario Benedetto i cili shënoi 3 gola dhe u ngjit në kuotën e 11 finalizimeve në Ligue 1. Ky ishte 3-golëshi i parë në kampionat për ish-sulmuesin e Boca Juniors me fanellën e Marseille. Për Nimes hapi serinë e golave Ferhat pas 5 minutash ndërkohë që në shtesë shënoi Deaux për të fiksuar rezultatin përfundimtar të kësaj sfide në 2-3. Me këtë sukses OM u ngjit në kuotën e 55 pikëve, 10 më pak se kryesuesit e PSG që luajnë të shtunën në Parc des Princes ndaj Dijon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency