Ligue 1

Marseille “turpëron” Caen, “Skuqet” Balotelli në fitoren e Nices

Mario Balotelli humbet “kokën” në fund të takimit mes Nice dhe Dijon, që përfundoi 1-0 për vendasit, falë golit të shënuar pikërisht nga sulmuesi italian me 11-metërsh. Por episodi që la më shumë shenjë në këtë takim ishte ai i minutës së 89-të, kur Balotelli i ndërhyn rrezikshën nga pas kundërshtarit, me kryesorin që nuk heziton për t’i treguar kartonin e kuq.

Në League 1 spikat fitorja e thellë 5-0 e Olimpique Marseille ndaj Caen. Luiz Gustavo, 2 herë Thauvin, Sanson dhe Mitroglou ishin autorët e golave për Marseillen, që ruan distancën me dy kryesuesit, PSG dhe Monaco. Ndërkohë sfida mes Metz dhe Lille u mbyll me rezultatin 0-3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency