Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Martinez, nje hap larg Barcelones

Inigo Martinez është një hap larg transferimit te Barcelona. Futbollisti i ka komunikuar klubit të tij. Real Societad synimin e tij për tu  larguar nga klubi duke pagar klauzolën prej 32 milionë eurosh. Inigo ndërkohë është duke përfunduar detajet e fundit të marrëveshjes me Barcelonën dhe transferimi prittet të zyrtarizohet brenda kësaj fundjave.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...