Kategoria Superiore

Martini: keqardhje, lamë dy pikë ndaj Kukësit,

Edi Martini, trajner i Teutës, mendon se skuadra e tij humbi dy pikë në përballjen me Kukësin.

“Më vjen keq, e meritonim ta fitonim ndeshjen. Ishim superiorë. Kukësi vetëm një herë shkoi në portë që goditën shtyllën. Në këtë moment na duhen pikët dhe jo loja. Ne gjithmonë brenda apo jashtë bëjmë lojën tonë. Presojmë lartë, krijojmë raste, por edhe fati është pjesë e lojës. Kishim disa raste për shënim. Goditjet standarde nuk na funksionuan siç duhet. Veprimet individuale duhet t’i zgjidhnim më mirë.

Keqardhja për mungesën e fitores: “Më vjen keq që nuk morëm tri pikë. Diferencat nuk janë aq të mëdha. Më vjen keq që na ikën nga duart dy pikët. Kontrata me Teutën është deri në fund të vitit. Kemi kohë të rikuperojmë pikët. Djemtë dhanë maksimumin në fushë. Duhet të fokusohemi te ndeshjet e tjera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency