Kategoria Superiore

Martini: Më intereson vetëm rezultati, Bregu lojtar klasi!

Edi Martini i cilëson si të arta tre pikët që mori Teuta e tij në transfertën e Kamzës ndaj Kastriotit. Trajneri i Teutës në intervistën për Gol pas Goli, foli me superlativa për Dejvi Bregun, ndërsa shtoi se skuadra e tij nuk kushtëzohet nga rezultatet që po arrin Vllaznia.

“Ndeshje shumë e vështirë. Kastrioti ka shumë grintë dhe luan shumë fort dhe në fund na e zgjidhi klasi i Dejvi Bregut. Nuk u shqetësuam se fitoi Vllaznia, e kemi mendjen vetëm te ndeshjet tona sepse ndryshe shpërqendrohemi. Në disa ndeshje jemi cinikë, nuk është rëndësishme të luajmë bukur dhe të rëndësishme janë pikët. Nuk luajmë bukur si më parë, por dimë të sillemi në fushë dhe shkojmë te fitorja. Kemi krijuar raste dhe kemi qenë ofensivë dhe kemi humbur durimin. Tani arritëm të jemi në rrugën e duhur dhe arritëm të fitojmë. Lojërat e bukura na kanë ardhur në majë të hundës dhe pikët na kanë humbur. Më interesojnë vetëm rezultatet”, u shpreh Martini.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency